𝐎𝐋𝐈𝐕𝐈𝐀'𝐒 𝐇𝐈𝐋𝐋 𝐑𝐄𝐒𝐎𝐑𝐓


LUXURY

Për një eksperiencë të ngrohtë plot emocione që mund të jetohet vetëm në ambientin e pa kohe të një resorti ne det dhe kodër në shoqëri të veçantë me të cilin ndani një gotë verë duke pasur përpara pamjen e ujit dhe të gjelbërimit për të shijuar bisedën dhe shijet autentike.Ne ofrojme:


  • Një pishinë e jashtme dhe një pishinë për fëmijë, me një rrëshqitese uji.
  • Vendparkimi falas per automjetin tuaj.Stacioni autobusi, një ashensor dhe një tavolinë para 24 orësh.
  • Një sallë banketi dhe ofrojme ruajtje bagazhesh.


Specialitete të zgjedhura gastronomike të kuzhinës rajonale dhe tradicionale në interpretime komode, me theks në cilësinë dhe freskinë e përbërësve.

DHOMAT

Në resortin tonë, kemi gjithsej 41 dhoma, te cilat kanë komoditete si ajer te kondicionuar perfshire dhe banjot, si dhe përfitime si WiFi dhe minibare falas.


Sherbimet

WIFI FALAS
MENGJESI PERFSHIRE
PARKIM

BAR
SHERBIM NE DHOME
PISHINE
REHATI, RELAKSIM DHE LUKS
NJË MIKPRITJE E NGROHTË...

FOTO

Hidhini një sy galerisë sonë të plotë. Shikoni më shumë rreth dizajnit tonë të brendshëm dhe të jashtëm. Ejani dhe shijoni pamjen nga resorti ynë, me miqtë ose me familjen tuaj.